БДСМ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

БДСМ світ для справжніх Тематиків у серці Львова!

Шалений темп життя змінює все. Ми шукаємо нові шляхи звільнення власної сексуальної енергії. Тому культура БДСМ все частіше знаходить своїх поціновувачів як у Львові, так і по всьому світу. Для одних важливими є психологічні аспекти, дляя ішних фізичні – і світ садо-мазо задоволень має, що запропонувати обом сторонам.

чоловік раб львів

Не слід помилково вважати прихильнків БДСМ задоволень сексуальними збоченцями. Адже справжні тематики чітко відокремлюють секс від БД і СМ практик. Чітке усвідомлення того, що насолода приходить від психологічного приниження або при перетені больового порогу має бути присутнім у кожних стосунках між сабміссівом та Домінантом.

БДСМ послуги ВІП чоловічого клубу Rakuena!

Коли попит випереджає пропозицію, жоден поважаючий себе заклад у Львові не можете оминути цей факт. Тому, для задоволення потреб шановних прихильників БДСМ у Львові, ВІП чоловічий клуб Rakuena зібрав кращих представниць Домінанток з усієї України. Досвід у Темі кожної з них не менше 4 років, тим не менш, кожна з них молода, струнка і гіпербажана Леді! Справжня мрія кожного нижнього опинитися у ніг такої Пані!
Комплексні БДСМ сессії із однією або двома Домінами у Львові, можуть включати в себе порку, бондаж, фістинг, фут та бут фетиш, примусові перстощі, обмеження рухомості, фемінізацію (перевдягання у жінку), пет-плей (перетворення на тварину), страпон, золотий дощ і, звичайно ж, психологичне приниження та знущання. За вашим бажанням ви можете обрати одну або дві практики.

Госпожа БДСМ Львів

 

ТАБУ Львівських Домінанток нашого закладу

Як і в житті, так і в нашому салоні, Домінантки мають власні Табу! Секс (інтим), Копро, Кров та нанесення тяжких тілесних ушкоджень – є під суворою забороною! Перед початком сессії ви обовязково обумовлюєте її сценарій із Пані, висловлюєте ваші фантазії, Табу, обумовлюєте стоп-слова.
Ми поважаємо Ваші бажання і будемо вдячні, якщо ви довіритесь нам!
Відкрийте для себе, такий бажаний і незвіданий садо-мазо світ у самому центрі Львова! Мичекаємо на Вас цілодобово за адресею місто Львів, вул. Чайковського, 17. Велике прохання записуватись на сессії передчасно за номером телефону +38 (098) 770-05-35, оскільки Пані можуть бути не в гуморі і Ви ризикуєте попасти під “особливо гарячі” руки!


Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.