Наші девайси

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ЕКСКЛЮЗИВНІ БДСМ ДЕВАЙСИ КРАЩИХ ДОМІНАНТОК УКРАЇНИ!

ВІП чоловічий клуб Rakuena у Львові представляє Вашій увазі міні-екскурсію, до святилища нашого клубу, девайсную БДСМ. Якщо Ви вже давно у темі, то різні види БДСМ девайсів для спанкінга (порки) та інших СМ практик, Ви високо оціните. Все просто, наші Домінантки користуються виключно ексклюзивними виробами, зробленими на замовлення у кращих майстрів Європи. Ми цінуємо не тільки красу і функціональність, а й якість девайса.бдсм девайси

ДЕВАЙСИ ДЛЯ ПОРКИ  (СПАНКІНГА)
Широкий вибір батогів, кнутів, стек, флогерів дає розгулятися як новачкові, так і досвідченому адепту БДСМ культури. Флогер найпоширеніший ударний БДСМ девайс, що складається з ручки і «хвостів», нарізаних з листової шкіри або іншого матеріалу. Кількість хвостів-батогів може варіюватися від 6 – 8 до 40 – 60 штук. Залежно від виконання, товщини, кількості хвостів, структури шкіри флогер може бути використаний як для легких ігрових покарань і впливів, так і для серйозного больового впливу.

НАШИЙНИК, КЛЯП, ЗАТИСКАЧІ ТА НАРУЧНИКИ

Виключно тонкі і естетичні атрибути БДСМ культури. це:

  1. Символи підпорядкованості однієї людини іншій, символ нижнього.
  2. Символи приналежності раба своєму Пану / Пані.
  3. Девайси, які обмежують фізичну рухливість сабміссіва, роблять його залежним від довжини ланцюга, пристебнутим до нашийника.
  4. Девайси, які дозволяють керувати вашим сабом, направляти його туди, куди потрібно вам або зупиняти за повідок при непослуху.
  5. Красиві тематичне прикраси.

СТРАПОН

У своїй практиці Домінанткі клубу Ракуена у Львові використовують два основних види страпонів:
1. Страпон класичний – фалоімітатор, закріплений на ремінцях, які в свою чергу дозволяють утримуватися штучному фалосу на стегнах. Ми використовуємо насадки різної форми і довжини. В контексті БДСМ застосування, наприклад насадки меншого розміру можуть служити в якості заохочення нижнього, а насадки більшого – для його покарання.
2. Страпон без ременів – характерною особливістю даного девайса є те, що він не має ніяких ременів для кріплення на тілі і встановлюється іншим кінцем (загнутим буквою Г до робочої частини) в піхву жінки. Утримується він там за рахунок товщини і фізіологічних вигинів. Робота таким інструментом має два важливі чинники – дама більш точно дозує глибину і амплітуду зворотно-поступальних рухів, водночас отримує задоволення сама від стимуляції.

РІЗНІ ЗАТИСКАЧІ І ПРИЩЕПКИбдсм девайси

Затискачі, якими ми користуємося, мають пристосування для регулювання сили стиснення, виконані у вигляді гвинта, обертаючи які, ми можемо послабляти або підсилювати вплив. Це дуже зручно, оскільки болючий вплив можна суворо дозувати, причому один раз і на весь час установки БДСМ затискина шкіру. Ця особливість девайса вкрай важлива, оскільки різні люди маю різний больовий поріг. Крім того, Пані може збільшувати силу стиснення у вигляді міри покарання, або послаблювати її, якщо вже задоволена уроком послуху свого Боттома.
Слід також мати на увазі, що больовий поріг знижується, коли людина сексуально збуджена, коли пік збудження проходить, ефект від застосування прищіпок стає дуже болючим.

БЕЗПЕКА

Для нас важливо не тільки Ваше задоволення, а й ваше фізичне і психічне здоров’я. Тому всі  девайси проходять санітарну обробку після кожної сесії. Крім того, наші Тематики, ніколи не використовують свої БДСМ девайси Вам на шкоду. Важкі тілесні ушкодження – це ТАБУ нашого закладу.девайси бдсм

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Залишити відповідь