СТРАПОН (фалоімітатор)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

СТРАПОН. ЛЬВІВ. ЗАДОВОЛЕННЯ

Вже давно забуто хто і коли створив перший страпон, але його популярність і незамінність у питанні сексуальної різноманітності складно переоцінити. Страпон або фалоімітатор використовують як чоловіки, так і жінки, особливо цей девайс цінується прихильниками БДСМ культури. Їм можна і карати, і задовольняти одночасно. Салон Rakuena у Львові, а зокрема наші шановні Домінантки, зібрали для любителів анального різноманіття, великий вибір цих незамінних іграшок. Розміри, форми, матеріал, багатофункціональність – ми думали про вас, дорогі чоловіки, коли підбирали свій арсенал девайсів.страпон Львів

Види страпона від салону Rakuena

Ми розуміємо, що фантазія кожного нашого гостя абсолютно індивідуальна і різноманітна, тому до вашої уваги ми пропонуємо:

  1. Класичні страпони

  2. Двосторонні страпони

  3. Страпони, з фіксацією на обличчя

  4. Страпони-насадки, для регулювання розміру і глибини входження

  5. Страпони особливо великих розмірів, для нижніх з особливими потребами

  6. Страпони-вібратори

Оберіть, те що принесе задоволення саме Вам!

Досвідчена Пані знає, який темп, жорсткість і глибина занурять Вас у справжній сабспейс – світ адреналіну, довгоочікуваного приниження, і такого болю, про який ви мріяли все життя. БДСМ не закінчується на страпоні, однак і без нього, було б зовсім не те, погодьтеся?

Чому чоловіки обирають страпон?

страпон львівТіло чоловіка, створено таким чином, що сама збудлива і ерогенна його частина, схована глибоко в анальному отворі. Дістати до простати досить просто, а ось правильно простимулювати її, причому в цьому процесі важливий не лише фізичний, але і для багатьох психологічний момент – ось це мистецтво! Наші прекрасні Леді, допоможуть Вам визначитися і насолодитися повною мірою задоволенням ” ззаду”. Якщо, Вами все ще керує страх і сором, то ВІП чоловічий клуб Ракуена в центрі Львова, це саме те місце, де забобони не мають своєї влади над людьми і їх свідомістю! Використовуючи ваші бажання і фантазію, ми створимо саме ту програму відпочинку в садо-мазо стилі, яка переверне Ваше уявлення про Вас самих!

Незабувайте, життя одне і у Вас занадто мало часу, щоб стримувати свої бажання і емоції. Чекаємо на Вас з кращим вибором страпонів у Львові, за адресою вулиця Чайковського, 17. Попередній запис обов’язковий за телефоном +38-098-770-05-35.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.